Obecnie konsument patrzy na żywność nie tylko pod względem wysokich walorów smakowych czy zdrowotnych, ale wymaga także, aby jej produkcja nie wpływała na degradację środowiska naturalnego. Żywienie paszami o wysokiej wartości pokarmowej, jaką z pewnością jest mieszanka paszowa DIL 24%, podobnie jak zmniejszenie stosunku pasz objętościowych do treściwych, jest skuteczną metodą ograniczenia emisji metanu przez krowy.
Przypominamy, że w naszej ofercie posiadamy mieszankę paszową GIM 20% (20% białka), wyróżnioną znakiem ,,NOWOŚĆ? Targów Ferma 2017, zbilansowaną na bazie wywaru gorzelnianego kukurydzianego (DDGS) bez udziału śruty sojowej, która od 5 lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród hodowców krów mlecznych. Firma DALMA od samego powstania (tj. od 1997 roku) uczestniczyła w transformacji i rozwoju gospodarstw mlecznych w zakresie racjonnalnego żywienia i wpływu na zdrowotność stad.

Miło nam również poinformować, że 1 czerwca 2021 r. firma DALMA wyróżniona została tytułem ,,Firma Godna Polecenia? przyznanym przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN. Jako uzasadnienie wręczenia tak zaszczytnego odznaczenia wskazano absolutny profesjonalizm w działaniu i najwyższą, gwarantowaną jakość produkcji i usług, świadczonych w oparciu o doskonale przygotowanie merytoryczne i zawodowe pracowników, nowoczesny sprzęt, życzliwość i pełne osobistego zaangażowania podejście do każdego Klienta, niekwestionowaną pozycję lidera w branży.

Nasze pasze

Oferta mieszanek paszowych dla bydła mlecznego DALMA Sp. z o.o. certyfikowanych standardem Polskiej Izby Mleka ,,Bez GMO? dostępnych w SM Mlekovita w ramach premii lojalnościowej:

  • mieszankę paszową dla cieląt CJ 20%
  • mieszanki paszowe granulowane MEN 15% i BEN 18%
  • mieszanki paszowe sypkie B ? 1 15% i B 19,5%
  • mieszanki paszwe sypkie GIM 20% i DIL 24%
  • mieszanki paszowe wysokobiałkowe DEN 30%, SEN 30% i BM 40%